Skip to content Skip to footer

Tkanka tłuszczowa

Tkanka tłuszczowa

Zamrażanie komórek tłuszczowych to nowoczesna metoda na pozbycie się niechcianych centymetrów w szybkim tempie, niemalże natychmiastowo. Dbanie o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne to podstawa do tego, aby być szczęśliwym i usatysfakcjonowanym człowiekiem, również na ścieżce zawodowej. Jak możemy sobie w tym pomóc?

Czym jest coolsculping?

Zabieg polega na zniszczeniu komórek tłuszczowych w poszczególnych partiach ciała, bez niszczenia pobliskich tkanek. Osoby śledzące celebrytów i celebrytki w social mediach wiedzą, że szczególnym zainteresowaniem cieszą się zabiegi wykonywane na uda i łydki. Dzięki temu, że zabieg przebiega bezboleśnie, decyduje się na niego wiele kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Cena zabiegu jest uzależniona od tego ile partii ciała chcemy poprawić na jednej sesji i jakie efekty chcemy uzyskać dzięki ilości przyłożeń głowicy. Koszt sesji zaczyna się od około 1500 zł za jedną partię ciała i jedno przyłożenie głowicy. Widełki zamykają się na około 3500 zł za dwie wybrane partie ciała i dwa przyłożenia.

Zalety zabiegu;

Pozbycie się kilku zbędnych centymetrów w obwodzie to dla wielu osób marzenie – zwłaszcza gdy można to osiągnąć w zaledwie godzinę, dzięki nowoczesnym urządzeniom w SayWow. Szybkość wykonania, bezbolesny proces, a także utrzymujące się długo efekty to skutki zabiegu, dla których warto się nim zainteresować – zwłaszcza że można umówić się na bezpłatną konsultację do kliniki. To tam profesjonaliści z doświadczeniem pomogą nam zdecydować czy jest to.zabieg dla nas odpowiedni i czego potrzebujemy, aby był jak najbardziej efektowny. Po więcej informacji lub chęć kontaktu warto wejść na stronę https://saywowclinic.pl/coolsculpting/ – dostępny jest cennik, opis zabiegi coolsculping i wielu innych, formularz kontaktowy i parę słów i samej klinice.

Leave a comment