Skip to content Skip to footer

Agnes Fashion Group – czym się zajmuje?

Agnes Fashion Group – czym się zajmuje?

Agnes Fashion Group to polska grupa, która zajmuje się wyznaczaniem nowych trendów w modzie ślubnej. Firma Agnes jest obecna na rynku ponad trzydzieści lat i rozpoznawalna jest nie tylko w kraju, ale również za granicą. Pełną ofertę oraz wszelkie informacje znaleźć można na stronie https://www.agnesfashiongroup.pl/.

Kto pracuje w Agnes Fashion Group?

Od początku swojej działalności firma postawiła na ludzi z wysokimi kwalifikacjami, którzy kochają to co robią. Pracownicy Agnes Fashion Group to zgrany zespół krojczych, krawcowych i projektantów, którzy ściśle współpracują ze sobą tworząc nowe, przepiękne suknie. Wszystkie wykonane są z najwyższą dbałością o szczegóły. To co wyróżnia je na rynku to fakt, że każda z nich jest ręcznie szyta. W ciągu roku z pracowni Agnes Fashion Group wychodzi około 150 sukien o nowych wzorach.

Jakie są suknie Agnes Fashion Group?

Suknie tej marki podzielić można na dwie kolekcje. Pierwsza to suknie dla kobiet szczupłych i druga, dla kobiet puszystych. Wszystkie suknie ślubne uszyte są z materiałów najwyższej jakości. Mogą być klasyczne lub z nowoczesnym wzornictwem, wszystkie mają dopracowane nawet najdrobniejsze detale. Niespotykane projekty sprawiają, że suknie te spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet.

W jakich kolorach są suknie ślubne z Agnes Fashion Group?

Suknie ślubne mogą być w kolorze klasycznej bieli, w odcieniu diamentowym lub ciepłym, w kolorze ecru, szampana, kremowym, a także w wielu innych. Przyszła panna młoda bez problemu dobierze właściwy do karnacji odcień sukni. Dzięki Agnes Fashion Group każda kobieta czuć będzie się wyjątkowo w tym szczególnym dniu.

Jak wyróżniają się suknie ślubne Agnes Fashion Group na tle konkurencji?

Suknie ślubnej tej marki mają ponadczasowe, uniwersalne kroje. Można je również kupić wraz gorsetem oraz koronkowym wykończeniem dekoltu. Rękawy mogą mieć różną długość, być gładkie, z koronki lub w stylu hiszpańskim. Wszystkie suknie ślubne można zobaczyć na www.agnesfashiongroup.pl/.

Leave a comment